The magic of bjd

De plek voor de verzamelaars/liefhebbers van Ball jointed dolls!
 
IndexIndex  FAQFAQ  ZoekenZoeken  RegistrerenRegistreren  Inloggen  

Deel | 
 

 De bjd bedrijven:

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Admin*Kazuki*
Admin
avatar


BerichtOnderwerp: De bjd bedrijven:   za 14 feb 2009, 13:12

Zo even een flinke lading links! staat er iets niet tussen of werkt iets niet A.U.B. even melden dan kan ik het even checken en kijken of ik de goede link kan vinden!

http://abioangel.blogspot.com/
http://www.alchemiclabo.com/
http://www.aoddoll.net/
http://www.fairdoll.com/
http://www.bishonenhouse.com/
http://www.bobobie.com/
http://www.bluefairy.co.kr/
http://www.ainai.com/
http://www.g36.net/darkcastledolls/
http://www.dollga.com/
http://www.dimdoll.com/
http://www.dolkot.com/
http://www.dollmore.net/
http://www.domuya.net/
http://www.dreamofdoll.com/
http://www.edendoll.com/
http://www.happydollus.com/
http://www.iplehouse.net/
http://www.jollyplus.com/
http://laidoll.com/
http://www.latidoll.com/
http://www.leekeworld.us/
http://www.limhwa.com/
http://www.eluts.com/
http://www.musedoll.com/
http://www.nobilitydoll.com/
http://notdolllab.com/
http://www.theorientdoll.us/
http://sdoll-e.com/
http://www.ssindoll.com/
http://www.dollsoom.com/
http://www.souldoll.com/
http://unidoll.com/
http://www.volks.co.jp/en
http://www.wishel.com/
http://x2.ctv.hk/
http://www.ajumapama.com/
http://www.amelietailor.com/
http://www.anotherspace.co.kr/
http://batchix.etsy.com/
http://www.bittenbefore.com/
http://www.cheerydoll.com/
http://eng.cotindoll.com/front/bin/home.phtm
http://www.dollheart.com/
http://www.geocities.com/jamier213/ShopFrontPage.html
http://www.secret-identities.net/shop/
http://m2kdolls.com/mio_shop.htm
http://www.geocities.com/nightfall_walker
http://purpledream.co.kr/shop/main.php
http://acquire.sephdraven.com/preorderwigs.html
http://pupapa.com/
http://www.bambicrony.net/
http://www.eluts.com/
http://www.littlewonder.jp/
http://arcadiadolls.com/blog/shop.html
http://www.angell-studio.com/en/product.php?action=132
Terug naar boven Ga naar beneden
tha_queen_of_chaos
Vampier



BerichtOnderwerp: Re: De bjd bedrijven:   zo 08 maa 2009, 16:56

Ik heb er nog eentje

Asleep eidolon
Terug naar boven Ga naar beneden
IX
Dwerg
avatar


BerichtOnderwerp: Re: De bjd bedrijven:   zo 08 maa 2009, 20:50

Dit zijn zo'n beetje alle andere bjd related winkels die ik nog ken buiten die wat al in de lijst staan:

4D - http://www.vier4d.com/
Alice in Labyrinth - http://homepage3.nifty.com/aliceinlabyrinth/index-english.html
Aoituki - http://www.aoi-tuki.com/
B&G Doll - http://hk.geocities.com/layla_mi/bgdoll/bgm.html
Buddydoll - http://www.buddy-doll.com/
CastleAnne - http://castleanne.com/
Charles' Creature Cabinet - http://www.charlescreaturecabinet.com/
Cherish - http://www.cherishdoll.us/
Cool Cat - http://us.sk-coolcat.com/front/bin/home.phtml
Crobidoll - http://crobidoll.com/index.php
Doll Factory - http://edollfactory.com/
DollnDoll - http://dollndoll.com/
Dollspirit - http://dollspirit.com/
DollStories - http://www.dollstories.com/
Domadoll - http://www.domadoll.com/
DreamingDoll - http://www.ddollshop.com/zbxe/
Ego Project/D.cradle - http://ego-project.net/eng/
Elfdoll - http://www.elfdoll.com/default/
Enchanted Doll - http://e-d.lil.to/
Enchanted doll (Marina Bychkova) - http://www.enchanteddoll.com/
Enchanted Doll Eyes International - http://edea.blankiblue.com/
Enchantment Doll - http://www.enchantmentdoll.com/
Ethereal Angels Eye Candies - http://www.etherealangels.com/
Ever Purple - http://www.everpurple.com/
Fairy Tales - http://www.thefairys.net/main.htm
FairyLand - http://dollfairyland.com/
Featherfall - http://www.featherfall.ca/store/
Glorydoll - http://glorydoll.com/
Gomidoll - http://www.gomidoll.com/
HauteDoll - http://www.hautedoll.com/
Herrendoll - http://www.herrendoll.net/
HonigDoll - http://www.honigdoll.com/
J'aime-doll - http://www.jaime-doll.us/
JPopDolls - http://www.jpopdolls.net/store/home.php
K-Doll - http://k-doll.com/
Kondoll - http://www.kondoll.com/
Little Monica - http://littlemonica.co.kr/
Lume - http://www.lumedoll.com/
Luna Angelico - http://luna-angelico.shop-pro.jp/
Migidoll - http://www.migidoll.com/
milky ange - http://www.milky-ange.com/
Minoru World - http://www.minoruworld.net/
Momoni - http://ateliermomoni.com/shop/
Mystic Eyes International - http://mysticeyes.blankiblue.com/
Napidoll - http://www.napidoll.com/
Narin Doll - http://www.dollfair.com/
nDoll - http://www.ndoll.net/skin/shop.php
Obsession - http://www.akaitoreno.com/beads_obsession/ob_top01.htm
OceanMoon - http://www.oceanmoon.biz/
Peak's Woods - http://peakswoods.net/
Pixydoll - http://www.pixydoll.com/
Ricky's Studio - http://rickydoll.com/
Rosen Lied - http://rosenlied.com/
Rosette School of Dolls - http://rosettedoll.com/
SODA - http://www.atelier-soda.com/
Sadol - http://sadol.com/
ShinyDoll - http://homepage3.nifty.com/doi-midori/main/index.html
Slinky neko - http://slinkyneko.com/
Softly She Walks - http://amymal.iclaro.com/splash.asp
Spirit Doll - http://www.spiritdoll.net/
Supia Dolls - http://www.supiadolls.com/
Tanja Style - http://www.tanyastyle.com/index.html
Triskel Fantasy Shop - http://www.triskelfantasy.com/
Weepydoll - http://www.weepydoll.com/


Nog wat over de companies die wel al in de lijst staan.
AnotherSpace heeft nog een tweede website waar je makkelijker kunt bestellen en ze soms ook Leekeworld collab dolls verkopen: http://anotherspace2.com/
Ajumapama heeft tegenwoordig ook een dealer voor Europa: http://ajumapamaeu.com/osc2/

Misschien is het ook een idee om de namen van de winkels als lijst op te stellen en deze klikbaar te maken (zoals ook in tha_queen_of_chaos haar post)? Zoals het er nu staat zie je wel een link, maar je weet niet meteen welke winkel het is.
Terug naar boven Ga naar beneden
Gesponsorde inhoud




BerichtOnderwerp: Re: De bjd bedrijven:   

Terug naar boven Ga naar beneden
 
De bjd bedrijven:
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
The magic of bjd :: Bjd info :: Links-
Ga naar: